Ženy zastavil gól v poslední minutě

středa 9.11.2011 | VG |

Čtvrté kolo Poháru České pojišťovny přineslo hráčkám FBC ČPP Remedicum Ostrava smolnou pohru. Celku Liberce doma podlehly těsně 2:3 poté, co rozhodující branku inkasovaly v poslední minutě.
Byl to takový klasický zápas, vyrovnaný z obou stran,“ hodnotil trenér ostravského družstva Dušan Dudešek. „My jsme snad byli i o něco lepší, ale výsledek ovlivnila naše tradiční slabost, a to proměňování šancí,“ posteskl si Dudešek. „Za třetinu si vypracujeme třeba čtyři stoprocentní gólové šance, ale žádnou z nich nevyužijeme. Kolektivní sporty se hrají na góly, a když je nedáme, nebudeme vyhrávat. Naše hra nevypadala tak špatně, Liberec v podstatě nehrál nic, ale bohužel nás porazil.
Z prohry ovšem trenér nedělal tragédii. „Musíme jít dál, zvednout hlavy. Ve čtvrtek potrénujeme a o víkendu jedeme směr Praha. Čekají nás Bohemians a Jihlava. Musíme uhrát body,“ dodal trenér ženského družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava.

Čtvrtfinále pohářů České pojišťovny
FBC ČPP Remedicum Ostrava - FBC Liberec 2 : 3 (0 : 1)(1 : 0)(1 : 2)
Branky a nahrávky:
30.Paloncyová (Šmídová), 44.Paloncyová - 1.Němečková (Matějková), 48.Koníčková (Kabeláková), 60.Mlejnková (Kosová).Rozhodčí: Petřík, Podlesný. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváků: 35.