Muži padli v prodloužení

neděle 20.11.2011 | VG |

Jenom 9 vteřin se odehrálo z prodloužení zápasu 11. kola extraligy mezi domácím celkem FBC ČPP Remedicum Ostrava s Mladou Boleslaví. Pak hosté bleskově udeřili a strhli vítězství 6:5 na svoji stranu.
Bohužel tam přišla hrubá chyba, klasický námaz a byl z toho gól,“ řekl ostravský trenér Miroslav Kozel. „Ovšem vzhledem k vývoji zápasu můžeme být za bod rádi.
Ostravský tým totiž dlouho prohrával o tři branky a vzchopil se až v závěrečných minutách, kdy manko stáhl. Branka na 3:5 přišla v 55. minutě, na 4:5 v 57. minutě a vyrovnávací trefa se zrodila 62 vteřin před uplynutím základní hrací doby. „Přišla tam pro nás šťastná trefa od půlky hřiště, kterou gólman soupeře pustil. Potom jsme se chytili, začali více střílet a přiklonilo se k nám i štěstíčko,“ netajil Miroslav Kozel. „Do té doby jsme ovšem nehráli nic, soupeř nás přehrával.
I proto s výkonem svých svěřenců trenér příliš spokojený nebyl. „Dlouho jsme se nemohli prosadit proti obraně soupeře. Kluci si neuměli poradit, měli jsme strašně málo střel,“ hodnotil Miroslav Kozel. „Hned po zápase jsem klukům v kabině nic nevytýkal. Nechám si to projít hlavou a probereme to na tréninku,“ uzavřel kouč FBC ČPP Remedicum Ostrava.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - BILLY BOY Mladá Boleslav 5 : 6 v prodloužení (1 : 2)(0 : 1)(4 : 2)(0 : 1)
Branky a nahrávky:
9.J.Daniš (Dziurdzik), 46.Machala (J.Daniš), 55.Mayer (Robenek), 57.Žydel (Posselt), 59.T.Daniš - 3.Ekl (Novotný), 20.Křenek (P.Bouška), 24.Ekl (Novotný), 47.J.Bouška (Ekl), 54.Ekl (Gwuźdź), 61.Ekl (Novotný). Rozhodčí: J.Kadlec, M.Kadlec. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 115.