Junioři dvakrát vítězně

neděle 28.10.2012 | VG |

Další dvě vítězství si o víkendu přiúsali junioři FBC ČPP Remedicum Ostrava. V sobotu zdolali SSK Future 7:5 a v neděli přehráli Hradec Králové 12:5. Trenéři přesto nebyli zcela spokojeni.
Dva výpadky a vrátíme soupeře do zápasu,“ uvedl kouč Petr Koutný po utkání s Future, v němž jeho svěřenci zřejmě pod dojmem slušného náskoku nechali soupeře dvakrát po sobě rychle skórovat.
Za stavu 5:1 si ve 43. minutě nechali během pěti vteřin vstřelit dva góly. V závěru pak za stavu 7:3 hosté znovu dvakrát v rozmezí necelé minuty opět dvakrát skórovali. „Mrzí mě to, protože jinak jsme hráli dobře,“ řekl Koutný.
V neděli si junioři FBC ČPP Remedicum Ostrava s chutíé zastříleli, když smetli Hradec Králové poměrem 12:5. „Mě ale výsledek nezajímá. Před zápasem jsme si řekli, že Hradec hraje jen na brejky, přesto z nich dostaneme čtyři góly,“ zlobil se trenér Tomáš Svačinka. „Je vidět, že hráči vůbec neposlouchají, co si před zápasem řekneme.“
V brance juniorského výběru dostal poprvé příležitost gólman Antoš. „Měl premiéru a naši obránci mu ji moc neulehčili,“ posteskl si Svačinka.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - x3m team SSK Future 7 : 5 (2 : 0)(3 : 1)(2 : 4)
Branky a nahrávky:
2.Kolajta (Ožana), 13.Šelmeci (Eichner), 23.Kolajta (Svačinka), 26.Ožana (Kolajta), 27.Trulík (Svačinka), 48.Křiva (Kašovský) - 39.Rossi, 43.Höffer (Rossi), 43.Zavadil (Skřivánek), 59.Severa, 60.Duchoslav. Rozhodčí: Both, Vašíček. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváků: 66.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - FBC Hradec Králové 12 : 5 (4 : 2)(3 : 1)(5 : 2)
Branky a nahrávky
9.Šelmeci (Vítovec), 15.Kolajta (Ožana), 18.Kučera (Vítovec), 23.Kašovský, 25.Eichner (Lipový), 34.Ožana (Kučera), 45.Lukšík (Vítovec), 49.Kučera (Eichner), 50.Šelmeci (Vítovec), 55.Eichner (Kučera), 56.Křiva (Lukšík) - 17.Kaška, 18.Jirsa (Kaška), 34.Prokeš, 51.Oubrecht (Zdražil), 51.Jirsa (Samek. Rozhodčí: Hála, Szilvási. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Oslabené: 0:0. Diváků: 46.