Domácí turnaj přípravek ovládly ,,Gorilky,,..-)z FBC ČPP Remedicum

sobota 27.10.2012 | Sládek,Plíhal |

Až na malé zaváhání s Hradcem,propluli naši malí Remedici až k prvnímu místu na domácím turnaji přípravek dnes 27.10.2012.

Ráno bylo sychravé,ale odpoledne již převládalo slunečno na tvářích dětí z FBC a to zcela zaslouženě!!

S Paskovem moc práce domácí hráči neměli,také proto si mohli v klidu vyměnit pár nahrávek,udělat kličku či zpracovat míček a v závěru zakončit střelou do soupeřovy sítě.První vítězství v turnaji 5:0(4:0 , 1:0).-branky za Fbc-Pum,Chatrný,Rydvan,Gabriel

Tradiční rival WooW Vítkovice nechtěli dát kůži lacino,ale to ,,gorilky,, z FBC také ne.Tahounem WooW byl opět Gatnar,ale my měli Chatrného,a tak hra byla zcela vyrovnaná a herně napínavá,zvláště ve druhém poločase.Druhá výhra 8:4(6:1 , 2:3)všechny domácí potěšila.-branky za Fbc-Pum,Chatrný,Práger,Bínová,Rydvan,Gabriel

Havířov jsme sledovali po očku,jak na ,,place,,válí,a proto jsme si dali za úkol pár hráčů pohlídat.Začátek se domácím nevyvedl podle představ,ale ve druhém poločase se ukázalo,kde je síla...Výhra 6:4(1:2 , 5:2).-branky za Fbc-Pum,Chatrný,Bínová,Šimaňok,Rydvan

Poslední na řadě byli ,,Rebelové,,z Hradce.Po ukrutném boji,s vypětím sil,po ÚŽASNÝCH výkonech obou golmanů a parádní trefě 3vteřiny před koncem z hole Danka Chatrného,si všichni hlasitě oddechli při pohledu na výslednou tabuli s časomírou..4:4 (2:0 , 2:4)..uff a o fous..-))-branky za Fbc-Pum,Chatrný,Bínová

Velký dík a chvála Adamovi Mikolášovi,brankáři FBC!!

Všem dětem gratulace a zúčastněným v hledišti,rodičům, velký dík za podporu při pořádání a fandění svým ,,gorilkám,,z Fbc ČPP Remedicum Ostrava..-)