Začaly jsme pozdě, litovala Škopková

pátek 11.10.2013 | VG |

Florbalistky FBC ČPP BONUSIA Ostrava odjížděly z Liberce bez bodu. Domácímu celku podlehly v 6. kole extraligy těsně 4:5.

Kde viděla příčinu prohry ostravská útočnice Nikol Škopková?
"Hlavně v prvních dvou třetinách jsme se málo snažily," konstatovala Nikol Škopková.
    V té třetí už to bylo lepší?
Ano, začaly jsme hrát pořádně a byla to škoda, že jsme nakonec nějaké ty body neuhrály.
    Rozhodující pátý gól jste dostaly v předposlední minutě...
Tam jsme soupeřky bohužel neuhlídaly. Domácí hrály přesilovku a my jsme se špatně rozestavily. Dostaly jsme gól a i když jsme se pak snažily ještě vyrovnat, už jsme to nestihly. Škoda.
    A měly jste ve třetí třetině šanci zlomit soupeřky?
V přesilovce tam bylo pár šancí, nějaké střely, ale bohužel nespadly do branky.
    Trenér Robenek litoval i proměrněných brejků.
Ty byly hlavně v první a druhé třetině, ale taky jsme je neproměnily, tedy jen některé. Kdyby se nám povedlo dát jich více, vypadalo by to jinak.
    Sice jste prohrály, ale co hra týmu, jste s ní spokojená?
S první třetinou ne, ta druhá už byla lepší. A ve třetí části jsme hrály dobře, chtěly jsme vyhrát a odvézt si nějaké ty body. Bohužel to nevyšlo.
    V neděli hrajete s Vítkovicemi. jaký to bude zápas?
Bude jistě hodně těžký, ale my se budeme co nejvíce snažit doma bodovat.