Inkasujeme po zbytečných chybách, lituje Miroslav Mayer

neděle 13.10.2013 | VG |

Miroslav Mayer se střelecky prosazuje v téměř každém zápase. Skóroval i proti Spartě, ale florbalistům FBC ČPP Software Ostrava to k bodům nepomohlo. V Praze prohráli 3:6.

Čím to, Mirku?
Na konci první třetiny jsme dostali blbý gól. Pak jsme nedali jasné šance, ani když jsme šli sami dva na brankáře. Sparta pak dala během šesti minut čtyři góly a bylo po zápase.
    Jak je možné, že tak snadno inkasujete?
Trenéři nám to pořád říkají, góly bohužel přicházejí po individuálních chybách.
    Rozebrali jste to už jako tým všichni spolu někde v hospodě? Vyříkali jste si to?
Nevím, jestli by to pomohlo... Je to těžké, když góly dává jenom naše formace. Kéž by se přidali i další.
    Tobě se hodně daří. Co zápas to gól. Co tomu říkáš?
Pro mě osobně je to zatím jediné pozitivum téhle sezony. Co jsem v Ostravě, tak se mi tolik nedařilo.