Ženy v poháru prohrály

úterý 22.10.2013 | VG |

Prvoligový tým Bulldogs Brno porazil ve 3. kole Poháru České pojišťovny extraligové družstvo FBC ČPP BONUSIA Ostrava 6:5.

"Moc mě to mrzí," přiznala ostravská útočnice Klára Ursíniová, která si v utkání připsala dva kanadské body za gól a asistenci.
    Kláro, co se dělo v Brně?
První třetina byla strašná. Jako bychom pořád seděly v autobuse a celý zápase se nemohly probudit. Soupeřky byly lepší. Zato s námi to jde čím dál tím víc dolů. Klesáme níž a níž.
    Nebylo to i tím, že jste soupeřky podcenily?
Asi trochu jo. Už když jsme se šly rozcvičovat, nebyly jsme jako tým, každá byla jako individuál a pak to tak dopadlo.
    Co vám říkal trenér?
Že se musíme vzchopit, udělat za tímhle zápasem tlustou čáru a v pátek hrát s maximálním nasazením, nic nepodceňovat.
    Vraťme se ještě k zápasu v Brně. Ty jsi ve třetí třetině vyrovnala, ale ke konci jste znovu inkasovaly. Potom už nebyly síly na další vyrovnání, i když jste hrály v početní výhodě?
Na ten gól mi pěkně přihrála Romča Kiecková. Jenže pak jsme zase dostaly gól po chybě. Při té závěrečné přesilovce jsme dokonce šly do šesti, ale už to spíš byla křeč. Vyrovnat jsme nedokázaly.