Nic nám nevycházelo, přiznala Káčová

neděle 19.10.2014 | VG |

S debaklem 1:9 odjely florbalistky FBC ČPP BONUSIA Ostrava z Prahy. V 5. kole extraligy prohrály osmibrankovým rozdílem na hřišti Herbadentu.

Veroniko, váš trenér po zápase říkal, že váš výkon byl tragický. Měl pravdu?
Ano, měl. Vůbec nic nám nevycházelo. A i když jsme třeba měly dost brejků, ani v těch se nám nedařilo.
    Co všechno bylo špatně?
Chodily tam kříž za křížem, nám se nedařilo tomu čelit, dostávaly jsme hloupé góly. A ani jsme nehrály týmově.
     Po čtvrthodině jste prohrávaly 0:4. To vás soupeřky tak zaskočily?
No, dostaly jsme gól snad v první minutě, brzy druhý, nebylo to dobré. Ale od druhé třetiny jsme změnily obranu a bylo to trochu lepší.
    To vás tak navnadila páteční pohárová výhra z Jihlavy?
Byly jsme rády, že jsme tam vyhrály, a říkaly jsme si, že bychom rády potvrdily vzestup formy v neděli v Praze. Nepovedlo se.