Škoda první třetiny, litoval Švajný

úterý 11.11.2014 | VG |

Jednou brankou se podílel Marek Švajný na zisku bodu ze zápasu s Vítkovicemi. Florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava podlehli v městském derby Vítkovicím 4:5 až po samostatných nájezdech.

Sice jste šli brzy do vedení, ale první třetinu jste prohráli 1:3. Co se dělo?
Tu první třetinu jsme zaspali, byli jsme všude později.
    V té druhé, kdy jste vyrovnali na 3:3, už jste hráli, co jste chtěli?
Jak říkám, škoda té první třetiny. Nevím, jestli jsme se jich zalekli, Vítkovice nás přejížděly. Pak jsme se ale zvedli, více jsme se hýbali, z toho přišlo to vyrovnání.