Konečně jsme vyhrály, těší Kálnayovou

úterý 18.11.2014 | VG |

Florbalistky FBC ČPP BONUSIA Ostrava se po 9. kole extraligy mohly radovat. V Praze vyhrály nad domácími Královskými Vinohrady 5:4. Gólem se na vítězství podílela i Tereza Kalnayová.

Terezo, konečně jste zahrály podle svých představ?
Hlavně jsme konečně vyhrály. Po celý zápas jsme byly lepší, jen jsme si to v závěru zkomplikovaly. Ale i tak se nám podařilo urvat tři body.
    Proč přišly v závěru ty komplikace?
Přestaly jsme hrát svoji hru, začaly jsme se bát o výsledek, nepřistupovaly jsme k soupeřkám. Jim trochu přálo štěstí, my se jim přizpůsobily.
    Ale úvod jste měly povedený, že?
Na začátku jsme daly jeden gól, v úvodu druhé třetiny jsme přidaly další a to nás nakoplo. Spadlo nám tam skoro všechno, i tak jsme měly další šance a mohly jsme vyhrát větším rozdílem.
    Přesto Vinohrady pár minut před koncem vyrovnaly na 4:4. Nebály jste se, že utkání zase ztratíte?
Věřily jsme tomu, že to zvládneme, nic jiného nám ani nezbývalo. Dlouho jsme nevyhrály a tentokrát jsme nechaly na hřišti opravdu všechno, vyhrály jsme zaslouženě.
    To musí být pozitivní impulz do dalších zápasů.