Škoda, že jsme takhle nehrály dříve, lituje Káčová

neděle 23.11.2014 | VG |

Florbalistky FBC ČPP BONUSIA Ostrava si v dnešním připsaly druhou výhru v řadě. Po výhře nad Vinohrady porazily doma Elite Praha 8:5. Největší zásluhu na tom měla útočnice Veronika Káčová, která si připsala 5 kanadských bodů za čtyři branky a gólovou asistenci.

"Docela nám to tam padalo," usmívala se mladá talentovaná útočnice.
    Byl to váš parádní zápas?
Dařilo se celé lajně. Vůbec poprvé jsem v extralize dala hattrick, vlastně jsem přidala i gól navíc.
    Dostalo se vám speciální pochvaly trenéra nebo spoluhráček?
No, trenér spíš chválil celou naši lajnu, ne že jen extra mě.
    Byla nebo bude nějaká oslava?
To ne, neslavili jsme vůbec.
    Co podle vás rozhodlo utkání s Elite?
Podle mě byla klíčová první třetina, kterou jsme vyhrály 4:1. Potom jsme si na hřišti plnily to, co jsme měly, ony měly jen střely z dálky, žádné stoprocentní šance.
    Přesto jste nechaly soupeřky ve třetí části utkání zdramatizovat. Proč se to stalo?
Předtím jsme si v kabině říkaly, ať nezopakujeme to, co se stalo na Vinohradech. Ale nepovedl se nám nástup do třetiny, strašně rychle jsme dostaly tři góly. Ale po oddechovém čase jsme se zklidnily, přidaly jsme nějaké góly a doufaly jsme, že to už udržíme.
    Máte dvě výhry v řadě. Nakolik to povzbudí sebevědomí družstva?
Je super, že jsme dvakrát vyhrály. Jen nás může mrzet, že jsme tak nehrály třeba proti Jičínu nebo i proti ostatním soupeřům.