V neděli do Ostravy zavítá favorizovaná Mladá Boleslav

pátek 16.10.2015 | Michal Chadim |

Tipsport Superliga o víkendu pokračuje kompletním pátým kolem, ve kterém ostravští florbalisté přivítají na své palubovce florbalisty Mladé Boleslavi.

Mladá Boleslav v loňském ročníku dokráčela podruhé za sebou k vítězství v domácím poháru a v extralize se dostala do Superfinále, kde nestačila na Tatran Střešovice, kterému podlehla po samostatných nájezdech. V kádru loňského vicemistra je patnáct hráčů, kteří už si zahráli za reprezentaci. V letošním ročníku tak bude Mladá Boleslav opět patřit k favoritům na zisk titulu.

O síle soupeře, který o víkendu zavítá do Ostravy, ví i trenér Smeták: „Boleslav je papírový favorit zápasu a celého letošního ročníku. Určitě se budeme chtít vrátit k dobrým výkonům z předcházejících zápasů a od toho se pak odrazit k nějakým bodům. Zápas začíná za stavu 0:0, nic předem určitě nezdáváme.“

Vojtíšek: V týmu po svém návratu jsem spokojený (rozhovor s hráčem po utkání na Bohemians)

V loňském ročníku zápas, který se odehrál v ostravské ČPP Aréně, vyzněl lépe pro domácí hráče, kteří svého soupeře porazili i přes závěrečný nápor těsně 6:5. Odveta pak dopadla lépe pro Mladou Boleslav, ta vyhrála 7:3.

I historickou bilanci mají s tímto soupeřem lepší hráči Ostravy, kteří Mladou Boleslav porazili z jedenácti zápasů celkem sedmkrát. Dvě vítězství v základní hrací době a dvě vítězství v prodloužení má na svém kontě Mladá Boleslav.

Oficiální pozvánka na Facebooku:

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Technology Florbal MB

Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat v našem novém bufetu pivo a párek zdarma. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít možnost si tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do začátku druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na konci zápasu si odnesete cenu od partnera soutěže společnosti florbalky.com. Vyhrává první správně tipující. Podmínkou je účast během zápasu na hale.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.