1.TURNAJ - HORNÍ SUCHÁ

neděle 9.10.2016 | Jaromír Rymel |

Na první turnaj v Horní Suché, jsme odjížděli s očekáváním – jak asi bude vypadat nová sezóna…2016 / 2017 ? První zápas jsme hráli proti FbC Coyotes Jablunkov (s kterými jsme se potkali již na Ostrava Cupu), kdy po klasicky ospalejším startu, jsme je porazili 4:2 .

Druhý zápas jsme začali proti domácímu týmu s „infarktovým“ stavem po dvou minutách 0:2  /snad ukolébaní úspěchem z prvního zápasu/, ale po následné „domluvě“ na lavičce, se tým vzpamatoval a zaslouženě vyhrál 11:3 . Do třetího zápasu jsme nastupovali proti jednomu z favoritu turnaje - Paskov Saurians, s jasnou taktikou, „eliminovat“ (osobkou), nejlepší střelkyni soupeře, které se výborně zhostil Rymel a vyhráli jsme tak zaslouženě 14:4. Do posledního zápasu proti FBC KSVČ Juventus Odry se nastupovalo s vědomím finálového boje o „zlato“. Přes zodpovědný přístup, odhodlání a velké nasazení, zvláště podpořené výborným výkonem brankáře Krola (ve druhém poločase  vychytal dvě trestná střílení a stav 8:0 ) jsme vyhráli 12:2 a obsadili celkové 1. místo na turnaji. Velká pochvala patří i „nováčkům“ v týmu –Kuneš, Liška, Moravec, Neuwirth, kteří nejenže skvěle zapadli do týmu, ale podpořili jej skvělými výkony, korunované góly. :-)

1. TURNAJ - dne 8.10.2016 FbK Horní Suchá

FbC Coyotes Jablunkov                   2  :  4    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava    11 :  3    FbK Horní Suchá

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava    14 :  4    Paskov Saurians

FBC KSVČ Juventus Odry               2 :  12    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava