Junioři: Vítězství v ostravském derby.

čtvrtek 17.11.2016 | Jaroslav Heiser |

Tento článek se píše s radostí. Vyhráli jsme! Dramatický zápas se šťastným koncem pro náš tým. Byl to souboj se vším, co derby přináší: obrovské nasazení obou týmu, góly a báječná atmosféra v hledišti, hlavně domácích příznivců. Děkujeme.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – 1. SC Tempish Vítkovice

V dohrávce 9. kola G2 ligy juniorů ve středu 16. 11. jsme se poměřili s rivalem z Vítkovic. Oba týmy nastoupili v nejsilnějších sestavách. Důležité bylo zachytit úvod zápasu. To se povedlo, vedeme 5:1, ale hráči Vítkovic třemi rychlými góly za sebou snižují na 4:5. Úvod druhé třetiny nám nevyšel a prohráváme 5:6. Hraje se nahoru a dolů, góly přibývají na obou stranách. Do závěrečné třetiny vstupujeme s jednogólovou ztrátou a pozměněnou sestavou. Chceme vyhrát! Třemi vstřelenými góly vedeme 10:8 a soupeř po timeoutu hraje power-play. Podařilo se mu sice snížit, ale vyrovnat už ne. My vítězíme a halou zní bouřlivé „Hoši děkujem“. Závěrem komentář trenéra: „Přetlačili jsme soupeře lepší efektivitou v zakončení“.

Teď nás čeká o víkendu výjezd do Pardubic a do Hradce Králové. Doufám, že tam vítězná série bude pokračovat a na domácí dvoj utkání s Bohemians Praha a Ústí nad Labem se s Vámi fanoušky sejdeme opět v hojném počtu. Utkání hrajeme v sobotu 3. 12. od 17:00 hod. a v neděli 4. 12. od 15:00 hod. Tímto Vás co nejsrdečněji zveme, přijďte nás povzbudit.