Dorostenci: úvaha nad dvěma zápasy

čtvrtek 17.11.2016 | ivosin + JH |

V sobotu 12.11.2016 odehráli naši dorostenci dva zápasy. Ale jaké!? Jeden na hranici nejvyšší, nejkvalitnější a druhý z opačného konce nejméně přínosný. Proti Vítkovicím to smysl mělo, rychlost, bojovnost, důraz, napětí …, ale proti Znojmu? Mohou takovéto zápasy posunovat hráče k lepším výkonům?

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:12

Úspěšný rychlý vstup do utkání byl předzvěstí pořekadla „První vyhrání z kapsy vyhání“ aneb z 1:0 na 1:5. Nekoncentrovanost a pomalost v průběhu utkání nás stála lepší výsledek. Protrápili jsme se až ke konečnému výsledku 7:12. Ano, po bitvě je každý generál, každý by udělal něco jinak, ale především MY jsme svým výkonem zklamali. A proto musíme začít sami u sebe, u každého jednotlivce u každého z nás. Prohra mrzí o to víc, že byla na domácí hale a před domácími fanoušky.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – TJ Znojmo Laufen CZ 17:5

Dorostenci z týmu Znojma přijeli s hráči roč. 2001 a hned v sedmé minutě utkání si museli vzít timeout, protože prohrávali již o 4 góly. Utkání mělo od začátku jasného vítěze a jednu neznámou: o kolik? Ve třetí třetině si zaútočili obránci a bránili útočníci. Komentář trenéra: „Krásný zápas“. Do listiny střelců se zapsalo deset jmen a z toho tři starší žáci.

Děkujeme fanouškům za podporu a doufáme, že nepříznivý dojem odčiníme v dalším kole ve Znojmě, kde se utkáme s brněnskými Gullivers a Vsetínem. Věříme, že zvítězíme.