Chtěly jsme rozhodnout co nejdříve, přiznala Nela Škopková

neděle 8.1.2017 | VG |

Pět branek v první třetině nastřílely hráčky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava týmu Panthers Praha. Jak přiznala autorka hattricku Nela Škopková, přesně tak si ostravské družstvo úvod duelu představovalo.

Nelo, vypadá to, že na začátek zápasu jste byly výborně připravené. Čekaly jste, že po první třetině povedete 5:0 ? To už vám tak chyběl florbal po vánoční přestávce ?
Všechny jsme se těšily na zápas po pauze a chtěly jsme zápas rozhodnout co nejdříve, což se nám povedlo.
     V čem jste soupeřky přehrávaly ?
Většinu balónů jsme získaly při napadání na jejich polovině, snažily jsme se je udržet pod co největším tlakem a jediné šance měly z brejků, které jsme ubránily celkem dobře.
     Zapsala jste hattrick, k tomu váš třetí gól byl celkově desátý. Co na to pokladník družstva ? ;-) Nebo budete něco spoluhráčkám péct nebo chystat ?
Pokladník naštěstí nic, bohužel pečení se nevyhnu, ale radši to nechám na mamce :-)
     Která z vašich branek byla nejpovedenější ?
Nejpovedenější byla asi druhá branka, kdy jsme získaly míček na jejich polovině a povedla se nám hezká kombinace ve vzduchu, kdy šly dvě nahrávky vzduchem a já to se štěstím trefila do brány.
     Probíraly jste, jak přenést střeleckou pohodu či štěstí i do zápasů s týmy TOP4 ?
Zápasy s týmy z top 4 jsme probíraly, doufáme, že se nám to už pořadí prolomit a někoho z nich porazíme a posuneme se zase o krok dál.
     Podařilo se vám v závěru zápasu ušetřit nějaké síly, nebo jste musely naplno makat až do konce ?

Před třetí třetinou jsme si řekly, že zápas odmakáme až do konce a snažily jsme se makat co nejvíce to šlo, občas byla ale pasáž hry, kdy jsme neběhaly a vypadalo to, že už přestáváme hrát, což by se stávat nemělo.