5.TURNAJ - Štěpánkovice

úterý 17.1.2017 | Jaromír Rymel |

Na 5. TURNAJ, dne 15.1.2017 v Štěpánkovicích, jsme odjížděli převážně z důvodů nemocí, v sestavě s nováčky a mladšími ročníky ( které jsme chtěli vyzkoušet ).

První zápas s Havířovem ukázal, že se opětovně nic nezměnilo a jak už je „naší“ tradici, první poločas ( i přes začátek v 9:30 hod.) kluci ještě prospali. I přes zlepšený druhý poločas, to stačilo jen na zkorigování výsledku a prohru 6:7.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Českému Těšínu, kdy přes bojovný výkon a skvělou hru, z toho byla jen remíza 2:2 a to především díky Štěpánu Liškovy (2 góly).

Po snaze o uklidnění a pochvale týmu za bojovný výkon, tým nastupoval do dalšího zápasu proti domácímu týmu - Štěpánkovice. Asi ukolébání pochvalou a především díky individuálním chybám a zbytečným gólům, jsme předvedli katastrofální hru a prohráli 4:10.

Do posledního zápasu proti favorizovanému týmu Vítkovic, jsme šli s odhodláním, že není co ztratit a můžeme jen překvapit! Průběh zápasu tomu nasvědčoval, kdy jsme vedli 2:0 a Vítkovice byli z toho evidentně rozpačité, ale poločas nakonec skončil nadějnou remízou 3:3. Bohužel v druhém poločase jsme nedokázali navázat na předchozí hru. Prohráli jsme 6:11 a na turnaji tak obsadili celkové poslední 5.místo .

Tento turnaj ukázal, že nejen nováčci a mladší ročníky, ale všichni hráči Přípravky - musí na sobě ještě pracovat, aby byli schopni se vyrovnat konkurenci.