Kotzurová: Dostaly jsme se do laufu

pátek 17.3.2017 | VG |

Do rozhodujícího sedmého střetnutí ze stavu 0:3 na zápasy dotáhly čtvrtfinálovou sérii proti Bohemians florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Šestý zápas v pátek vyhrály 8:2 i díky dvěma brankám Denisy Kotzurové.

Deniso, první třetinu šestého zápasu jste prohrály 0:1. Hrály jste tak opatrně ?
Přišlo mi, že jsme se bály hrát. Působily jsme možná  trochu zakřiknutě.Postupem času, se to ale zlepšovalo a vygradovalo to v druhé třetině.
     Ve druhé ale přišla gólová euforie. Čím to ?
V sezoně nám druhé třetiny moc nešly. Poslední dobou to většinou rozhodlo zápasy. Dostaly jsme se do takového laufu že nám tam dá se říct spadlo úplně všechno.
     Třetí část odehrály soupeřky převážně v šesti. Musí vás povzbudit, že jste vlastně neinkasovaly ?
Jednoznačně. Bohemka měla v prvních zápasech výborné přesilovky a i hru v šesti. Zápas od zápasu se poctivě připravuje a celkem se nám daří je k ničemu nepouštět.
     Co bude klíčové v sedmém zápase ?
Hrát stejně jako minulé tři zápasy. Uvolnit se, a hlavně se nebát a nemyslet na to, že je to rozhodující zápas.
     Už jste si vyzkoušely, že dokážete vyhrát i v Praze. Může vám to pomoct ?
Určitě, psychická výhoda je možná trochu na naší straně. Věřím, že dorazí i naši fanoušci a poženou nás vpřed!!!