Od výkonu se můžeme jen odrazit, říká Lipový

sobota 18.3.2017 | VG |

Na neproměněné šance doplatili ve třetím duelu čtvrtfinále florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. S Mladou Boleslaví prohráli smolně 4:5.

"Můžeme si za to sami," uznal Marek Lipový.
    Marku, vezměme to od konce. Vy jste byl na poslední minutu vyloučen a Mladá Boleslav v přesilovce rozhodla ? Jak jste viděl to vyloučení ?
Byl to herní přestupek, zahrál jsem vysokou holí, protože oni by jinak šli do stoprocentní šance. Byl jsem rád, že nebylo trestné střílení.
    Byla to smůla, že jste dostali rozhodující gól 13 vteřin před koncem ?
Určitě. Ale prohráli jsme kvůli našim neproměněným šancím, hlavně v posledních pěti minutách. Můžeme si za to sami.
    Trenér říkal, že jste měli hrát 5 minut vy přesilovku? Je to pravda ?
Nevím přesně, kterou situaci myslel. Možná tu, kdy dostal Šimon Kuczera před brankou vysokou hokejkou do obličeje, byla tam i krev. Ale to je na posouzení rozhodčích.
    S favoritem jste se drželi výsledkově. Drželi jste se i herně ?
Odehráli jsme skvělý zápas, asi nejlepší z těch tří čtvrtfinálových. V každém případě je to krok dopředu. Od toho výkonu se můžeme jenom odrazit.
V neděli vás čeká čtvrtý zápas. Už nemáte co ztratit, že ?
Půjdeme do něj jako dneska, nic není ztraceno. Naše ženské družstvo ve čtvrtfinále taky srovnalo z 0:3 na 3:3 a nikde není psáno, že my bychom to nemohli zvládnout taky. Dáme do toho všechno.