Začala pozměněná nová sezóna KB ligy juniorů

sobota 23.9.2017 | Jaroslav Heiser |

Po úvodních vyhraných dvou zápasech předkola KB ligy juniorů, máme povinných 6 bodů do tabulky. Kvalifikaci o 1. ligu hraje celkem 24 družstev rozdělených do 4 skupin. O postupu rozhodne prvních 5 zápasů. První 3 týmy z každé skupiny postoupí do celostátní ligy.

Panthers Otrokovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:8 (3:2,0:2,0:4)

V sobotu 16. 9. 2017 jsme chtěli uspět u nováčka soutěže. Klubovým autobusem s námi do Otrokovic jeli i rodiče hráčů. V úvodu utkání nám rychle vstřelený gól spíše uškodil, protože jsme si mysleli, že se soupeř porazí lehce. Po našich individuálních chybách jsme dostali 3 góly a prohrávali jsme 3:1. Trenér pak důrazně upozornil hráče na nutnost plnit si dané úkoly jednotlivce pro tým. Skóre se nám podařilo obrátit v náš prospěch a navyšovali jsme jej až do konečného stavu 3:8. Střelecky se dařilo Martinovi Martiniakovi, který vsítil 4 góly. Komentář trenéra domácích: „Nováčkovský elán nám stačil jen na první třetinu.“ Náš komentář: „Hráči si musí uvědomit, že už začala liga.“

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – FBS Olomouc 9:3 (3:1,3:1,3:1)

V neděli 17. 9. 2017 jsme se těšili s fanoušky na první domácí zápas a střelecké vystoupení našich hráčů. Přijel k nám druhý nováček soutěže a měl být snadným soupeřem. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a kontrolovali průběh hry. V každé třetině jsme vstřelili 3 branky a jeden dostali. Na vítězství se nejvíce podílel 5 body Michal Sládek. Komentář trenéra hostů Lukáše Rubína: „Zasloužené vítězství Ostravy.“ Náš komentář: „Ještě je vidět nerozehranost z úvodu sezóny.

Hráči směrem k fanouškům: „Přijděte se podívat na naše nejbližší utkání a povzbuďte nás!“

Na domácí hale ČPP Aréna hrajeme ve středu 27. 9. od 18:30 hod. Soupeřem nám budou hráči 1. SC Tempish Vítkovice.

Ve čtvrtek 28. 9. jedeme na horkou půdu třetího nováčka soutěže do Havířova. Prověříme tým Florbal Torpedo Havířov od 14:00 hod.

V neděli 1. 10. od 13:30 hod. hrajeme v Brně proti Itelligence Bulldogs Brno.