Junioři: Naplno bodovali.

sobota 2.12.2017 | Jaroslav Heiser |

V obou domácích zápasech jsme zvítězili a připsali si plný počet 6 bodů. Posunuli jsme se na 6.místo v tabulce KB ligy juniorů. Před námi jsou jen pražské týmy.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Sokol Brno Gullivers 6:4 (2:2,2:1,2:1)

V 8. kole dne 25. 11. 2017 nás čekal zápas proti ještě loni druholigovému týmu z Brna. Do utkání jsme vstoupili dobře a dvěma brankami se ujali vedení. Soupeř však dokázal z minima vytěžit maximum a odpověděl třemi brankami. Na začátku druhé třetiny nás donutili vystřídat brankáře. Týmovým výkonem jsme pak zápas opět otočili v náš prospěch a utkání dotáhli do vítězného konce. Závěrem komentář asistenta trenéra Jana Daniše: „Jakmile naši hráči začali dělat to, co jsme po nich požadovali, tak jsme začali mít navrch.“

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Hradec Králové 13:4 (2:0,4:3,7:1)

V 9. kole dne 26. 11. 2017 přijeli za námi hráči Hradce, kteří v sobotu porazili doma Bulldogs Brno vysoko 10:4. Získali první 3 body do tabulky a odskočili z posledního místa na předposlední. Jejich formu jsme si otestovali v úvodu utkání a první třetinu vyhráli 2:0. Postupem času naši hráči kolektivním pojetím navyšovali stav utkání a přehrávali hosty ve všech směrech. Vše vyvrcholilo ve třetí třetině, kterou jsme zcela ovládli a nasázeli hradeckému brankáři 7 gólů. Závěrem komentář asistenta trenéra Jana Daniše: „Výborný kolektivní výkon, podtržený vstřelenými brankami.“

Vidět, povzbudit a zatleskat našemu týmu můžete už v sobotu 9. 12. Hrajeme velmi důležitý „derby“ zápas proti 1. SC Tempish Vítkovice. Začátek utkání je od 18.00 hod na hale SC Dubina Ostrava.

V neděli 10. 12. můžete být s námi na zápase v Brně proti Gullivers. Podpořte náš tým a my Vás svezeme klubovým autobusem. Odjezd je naplánován na 11:30 hod. od Jysku u Avion Shopping Park Ostrava.