Chyběla přímočarost, říká Kajfoszová

sobota 10.12.2016 | VG |

Při prohře 2:4 s Bohemians si Pavla Kajfoszová připsala dva kanadské body za gól a asistenci. "Bohužel ale dostáváme zbytečné góly," mrzelo ji, že nebodoval tým.

Pavlo, na začátku první i druhé třetiny jste dostaly branku v úvodní minutě. Jak si to vysvětlujete ?
Možná počáteční nekoncentrovanost, možná náhoda, nevím.
    Na první gól jste rychle zareagovaly, šly jste i do vedení. Pokaždé jste u toho byla. Jak ty góly vypadaly ?
Srovnání přišlo malinko i se štěstím, když se míček dostal přes několik blokujících hraček az do brány. Druhý gól pak skvěle z druhé vlny umístila Zuzka a značný podíl na něm má i Maki, která odvedla vynikající práci před bránou.
    Čím to, že pak už jste se nedokázaly v koncovce prosadit ?
Šancí bylo dost, ale někdy asi chyběla přímočarost nebo klid v zakončení.
     Sice jste prohrály, ale trenér vás chválil. Opravdu byl váš výkon o tolik lepší než v předchozích zápasech s týmy ze špičky ?
V mnoha směrech ano, o to víc pak ta prohra mrzí. Do poslední chvíle jsem věřila, že body přivezeme.
    Co vám chybělo, kromě lepšího zakončení, abyste proti Bohemians uspěly ?
Určitě lepší řešení soupeřových brejků. Stále dostáváme zbytečné góly, ale florbal je i o chybách,jinak by zápasy končily 0:0 a nikoho by to nebavilo. Na nás je, abychom je minimalizovali.
    Je i takový výsledek povzbuzením do dalších zápasů ?
Výsledek ani ne tak, jako průběh zápasu. Je třeba z toho těžit a přenášet to do dalších utkání