JUNIOŘI: Příjemně překvapili.

čtvrtek 16.11.2017 | Jaroslav Heiser |

Vyhráli jsme v Praze nad dosud neporaženým a vedoucím týmem tabulky KB ligy Black Angels 7:6. Proti Chodovu dostali šanci hráči širšího kádru a přesvědčili jsme se, že můžeme příště soupeři porážku 2:6 oplatit.

Black Angels - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:7 (2:2,1:3,3:2)

V sobotu 11. 11. 2017 jsme chtěli uspět proti favoritovi tím, že zamezíme domácím hrát na protiútoky, které mají výborně propracovány. První třetina byla herně i výsledkově vyrovnaná. Ve druhé třetině se nám podařilo odskočit soupeři až na rozdíl 3 gólů. Ve třetí třetině po proměněném trestném střílení Patrika Píchy jsme opět vedli tříbrankovým náskokem 3:6. Zdálo se, že zápas již v poklidu dohrajeme, ale častým vylučováním a hrou v oslabení nám docházely síly. Domácím se po vyrovnání na 6:6 naskytla šance rozhodnout zápas v další přesilovce. My jsme měli přání ubránit výsledek a jít do prodloužení. V čase 58:54 vstřelil již čtvrtý gól v tomto zápase Michal Sládek a domácím už nepomohla ani hra v šesti proti čtyřem. Závěrem komentář trenéra Petra Koutného: „Za stavu 6:3 si musíme umět poradit a utkání dohrát v klidu.“

Všo Florbal Chodov - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:2 (2:0,2:1,2:1)

V neděli 12. 11. 2017 jsme se v 6. kole KB ligy juniorů střetli s druhým neporaženým týmem soutěže. Chtěli jsme proti domácím hrát bez vyloučení, protože umějí přesilovky často proměnit v góly. Kombinační hrou na míčku jsme si vytvářeli šance na vstřelení gólů, ale na světelné tabuli nám stále svítila nula. Soupeř využil každého zaváhání jednotlivce a trestal. V polovině zápasu jsme prohrávali 4:1. Na začátku třetí třetiny jsme snížili na 4:2. Pátý gól v naší síti pak rozhodl o utkání. Závěrem komentář vedoucího týmu pana Heisera: „Zanechali jsme sympatický výkon, ale neměli štěstí v koncovce.“

Na florbal se můžete za námi přijít podívat do ČPP Arény.

V sobotu 25. 11. hrajeme od 20:00 hod. proti Gullivers Brno.

V neděli 26. 11. hrajeme od 15:30 hod. proti FbC Hradec Králové.