Junioři vyválčili TITUL!

neděle 7.4.2013 | VG |

Juniorský tým FBC ČPP Remedicum Ostrava může slavit - poslední zápas sezony junioři vyhráli a vybojovali tak mistrovský titul! Po dvou domácích výhrách ve finálové sérii sice první mečbol v Brně nevyužili, když domácím Bulldogs podlehli v sobotu 7:8, ale nedělní čtvrtý duel už zvládli. Vyhráli v prodloužení 8:7 a právem se tak mohou pyšnit zlatými medailemi pro mistry republiky. Ovšem i poslední utkání sezony bylo pro ostravské juniory velmi těžké. Úvodní třetinu totiž prohráli 1:5. Po přestávce ale juniorský tým FBC ČPP Remedicum Ostrava zabral. Soupeře zatlačil a nasázel mu čtyři branky. Do třetí části se tak šlo za stavu 5:5. Hosté z Ostravy se dvakrát dostali do vedení, ale domácí Bulldogs pokaždé vyrovnali, na 7:7 upravili skóre tři minuty před koncem základní hrací doby při početní výhodě. Vítěze muselo určit prodloužení. A v něm stačilo hráčům FBC ČPP Remedicum Ostrava 39 vteřin, aby urvali zlaté medaile pro sebe. Mistrovský gól, který ukončil juniorskou sezonu, trefil Daniel Šešulka ranou téměř z poloviny hřiště. V klíčovém utkání sezony se blýskl také Jan Křiva, autor hattricku. "Děkuji celému mužstvu, šlo odhodlaně za svým cílem," řekl kouč mistrovské juniorky FBC ČPP Remedicum Ostrava Petr Koutný.

itelligence Bulldogs Brno - FBC ČPP Remedicum Ostrava 7: 8 v prodloužení (5 : 1)(0 : 4)(2 : 2)(0 : 1)
Branky a nahrávky:
8.Smíšek (Mendrek), 9.Smíšek (Mendrek), 13.Fuchs (Smíšek), 17.Mendrek (Smíšek), 20.Mendrek (Hemala), 51.Jalový, 57.Hemala (Smíšek - 10.Svačinka, 21.Křiva (Šešulka), 25.Svačinka (Žák), 27.Křiva (Trulík), 37.Lipový (Kolajta), 44.Trulík (Žák), 55.Křiva (Trulík), 61.Šešulka (Trulík). Rozhodčí: Kytler, Sommer, Vyloučení: 1:1, Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 379. Konečný stav série: 1:3. FBC ČPP Remedicum Ostrava získalo mistrovský titul.