Mohly jsme uhrát lepší výsledek, mrzelo Nikol Škopkovou

neděle 29.9.2013 | VG |

Hráčky FBC ČPP BONUSIA Ostrava doma těsně prohrály se střešovickým Tatranem 3:4. Přitom v utkání dlouho vedly, zlom přišel až se dvěma inkasovanými brankami ze závěru duelu. Utkání hodnotí střelkyně jednoho z gólů ostravského družstva nikol Škopková.

Nikol, jak moc vás mrzí ty dvě inkasované branky ze závěru utkání, které znamenaly obrat ve skóre a prohru?
Byla to škoda. Mohly jsme si to více pohlídat a myslím, že jsme měly na to uhrát s nimi lepší výsledek.
    Nadávaly jste si po zápase dlouho? Co vám řekl trenér?
Trenér nám řekl, že byl s námi spokojený, že jsme to odehrály dobře. Ale taky ho ta prohra mrzela. A my jsme si v kabině řekly, že za ty poslední dva góly jsme si mohly samy.
    Co příště musíte změnit, abyste tak rozehraný duel zvládly?
Musíme makat celé tři třetiny. Obvykle makáme v první a třetí třetině, v té druhé to tak není. Kdybychom odehrály naplno všechny části, mohlo to skončit jinak. A musíme si více hlídat rozehrávky a standardky okolo branky, měly bychom taky více a lépe napadat hráčky soupeře.
    Pomůže třeba psychice to, že jste s favoritkami hrály tak dlouho se slibným skóre?
Jo, to nám určitě pomohlo. Nakonec jsme přece jen měly dobrý pocit, že jsme s takovým soupeřem odehrály takový výsledek.
    Příště hrajete v Praze s Královskými Vinohrady. S čím tam pojedete?
Je to taky nováček, tak snad se zadaří a odvezeme si tři body. Ale víme, že to nebude jednoduché