Navážou muži na svůj výkon i v zápase proti Litvínovu?

čtvrtek 24.9.2015 | Michal Chadim |

O víkendu se naplno rozjede druhé kolo Tipsport Superligy. Do Ostravy se vydá ke svému zápasu nováček soutěže z Litvínova. Muži FBC budou mít možnost navázat před domácími diváky na svůj povedený výkon, který předvedli v zápase proti Chodovu.

Tipsport Superliga má o prodlouženém víkendu na programu hned dvě kola. V sobotu tak do ostravské ČPP Arény zavítají florbalisté nováčka soutěže z Litvínova, kteří to budou mít do Ostravy 478 km.

Litvínov má letošní kádr téměř celý poskládaný z nových hráčů, kteří ještě nejvyšší soutěž nikdy nehráli. Tu v minulosti okusilo pouze pět hráčů.  V minulém kole hrál Litvínov na palubovce ambiciózní Mladé Boleslavi, s kterou prohrál vysoko 2:9.

Komačka: V zápase proti Chodovu jsme podali velmi dobrý výkon, na kterém můžeme dál stavět (rozhovor s kapitánem mužů po zápase s Chodovem)

Domácí Ostrava v minulém kole hrála v Praze na Jižním Městě, kde se potkala proti ambicióznímu Chodovu. V zápase, ve kterém dominovaly chyby na obou stranách, a skóre se přelévalo ze strany na stranu, měli více štěstí domácí hráči Chodova, kteří zápas otočili ve svůj prospěch až v posledních minutách zápasu. S výkonem svého mužstva byl  po zápase spokojen i trenér Smeták.

„Do Prahy jsme přijeli pro dobrý výsledek a předvést dobrý výkon. Možná jsme mohli uhrát i bod. S výkonem mužstva jsem spokojen a doufám, že se to odrazí do dalších našich zápasů.“ S podobným nasazením chce trenér Smeták vyrukovat i v zápase proti Litvínovu. "V utkání proti Litvínovu budu rád, když se nám podaří navázat na náš výkon v zápase proti Chodovu. Pokud se nám to podaří, tak si myslím, že máme v tomhle zápase šanci bodovat."

Oficiální pozvánka na facebooku:

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava : SK Bivoj Litvínov

Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat pivo a párek zdarma v našem novém bufetu. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít si možnost tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do skončení druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na dalším domácím zápase budete mít možnost vyhrát v losování nějakou tu cenu.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.