Nekoncentrovanost nás příště může mrzet, říká Kotzurová

sobota 17.12.2016 | VG |

Extraligový hattrick si v duelu s Královskými Vinohrady připsala Denisa Kotzurová. Přispěla tak k výhře 7:4, kterou se družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava rozloučilo s podzimní částí soutěže.

Deniso, v první třetině jste sice vstřelily čtyři góly, ale také jste tři inkasovaly. Překvapily vás něčím soupeřky?
Myslím, že nepřekvapily. Všechny inkasované goly jsme obdržely po našich víceméně hloupých chybách. Do dalších zápasu se nám to nesmí už stávat.
     Co padlo v kabině o přestávce mezi první a druhou třetinou?
Určitě nějaké taktické pokyny do zbytku zápasu. Panovala spíše negativní atmosféra. Ale asi jsme to potřebovaly, aby nás to nakoplo. Což se myslím povedlo.
    V druhé části už jste jasně dominovaly. Bylo to tím, že jste plnily přesně pokyny, nebo už soupeřky nestíhaly?
V šatně jsme si řekli, co budeme hrát. Začaly jsme hrát trpělivě svoji hru a Vinohrady jsme skoro k ničemu nepouštěly.
    Třetí třetinu jste prohrály. Bylo to tím, že jste měly velký náskok a možná podvědomě šetřily síly?
Možná už trochu nekoncentrovanost nebo jsme se nechaly uspokojit náskokem z druhé třetiny. Každopádně tohle se nám nesmí stávat. V zápasech se silnějšími soupeři nás to může mrzet.
     Jak jste spokojené s podzimní částí sezony?
Spokojenost je asi tak na půl. Určitě jsme splnily to, co jsme tak nějak očekávaly, ale taky jsme chtěly bodovat i proti týmům v TOP 4. Což se nám zatím nedaří.
     Těšily jste se na vánoční přestávku? Jak si ji užijete? Máte třeba v plánu i nějakou týmovou akci?
Přestávka nám přijde vhod. Už si potřebujeme všichni odpočinout. Nabrat nové síly do nejdůležitější části sezony. Nějaké volno bude, ale naplánovaný je i trénink. Týmová akce nesmí chybět. Doufám, že si to všichni užijeme.