Otrokovice budou dalším soupeřem mužů

pondělí 16.11.2015 | Michal Chadim |

Již v úterý čeká florbalisty další kolo Tipsport Superligy, ve kterém je na domácí palubovce čekají florbalisté Otrokovic.

Do Ostravy v rámci desátého kola zavítají florbalisté Panthers Otrokovice, kteří v loňské sezóně poprvé museli hrát o záchranu. Svou misi o extraligovou příslušnost zvládli dokonale, neboť se zachránili už v prvním kole na úkor Liberce. Hlavní příčinou, že se neprobojovali do play off, byla mizerné proměňování svých šancí. V loňské sezóně nastříleli jen 81 branek, což bylo nejmíň z celé loňské extraligy. V letošní sezóně ale zatím nejsou na tom o moc lépe, neboť po devíti kolech mají vstřeleno pouze pětatřicet branek, což je opět nejmíň ze všech týmů. V minulém kole Otrokovice hrály velice důležité utkání proti Vinohradům, které vyhrály v prodloužení 4:3 a získaly tak velice důležité dva body.

To Ostrava po sérii pěti zápasů proti silným týmům, ve kterých nezískala ani bod v minulém kole po dlouhé době vyhrála. Své utkání odehrála v Pardubicích, a i když to po první třetině nijak radostně nevypadalo tak utkání dotáhla do vítězného konce a připsala si tolik důležité tři body za vítězství 8:5.

Hrabal: Tolik bodů jsem ještě v extralize nikdy nezískal (rozhovor s Filipem Hrabalem po zápase v Pardubicích)

V loňském ročníku oba zápasy vyhráli ostravští florbalisté, kteří v šestém kole na půdě Otrokovic vyhráli 8:3 a v odvetě na své palubovce pak 3:2. Historická bilance je rovněž lepší pro Ostravu, která vyhrála ze čtyř dosavadních zápasů dva v základní hrací době a jedno v prodloužení. Z jednoho vítězství se radovali otrokovičtí florbalisté.

Oficiální pozvánka na Facebooku:

Vstupné na zápas bude činit 50 Kč a v ceně vstupenky bude možnost získat v našem novém bufetu pivo a párek zdarma. Pokud dáváte přednost nealkoholickému pití, tak místo piva je možnost získat Ondrášovku.

Během zápasu se bude také soutěžit, kdy budete mít možnost si tipnout správný výsledek zápasu po šedesáti minutách. Tipovat můžete až do začátku druhé třetiny na našem Facebooku. Pokud se na vás usměje štěstí, tak na konci zápasu si odnesete cenu od partnera soutěže společnosti florbalky.com. Vyhrává první správně tipující. Podmínkou je účast během zápasu na hale.

Samozřejmostí je i to, že pokud nebudete moci sledovat zápas přímo z haly, tak bude k dispozici podrobný online přenos prostřednictvím serveru onlajny.com a k dispozici bude také stream na serveru tvcom.cz.