neděle 13.3.2016 | Jaromír Rymel |

TURNAJ v Havířově ( 13.3.2016 ) - 2. místo

PŘÍPRAVKA

TURNAJ v Havířově ( 13.3.2016 )

Do Havířova jsme odjížděli s vidinou vítěství na turnaji. První zápas jsme hráli proti SFK Havířov, kdy po první třetině jsme vedli 4:2 , ale kluci po přestávce "přestali" hrát /snad ukolébaní úspěchem po 1.poločase/ a po chybách a laciných gólech jsme prohráli 8:10 !  Po následném "kartáči" v šatně, kluci nastoupili proti Českému Těšínu, které porazili 9:4, Torpédo Havířov 6:4 a nakonec Juventus Odry 6:0 ( Matyho první vychytaná 0 :-)

Přes konečné 2.místo, bylo ( až na druhý poločas prvního zápasu ) potěšující - celková kolektivní týmová hra, kdy to dokazuje i počet kanadských bodů jednotlivých hráčů a lajn...

1. lajna: Zabral 8+3, Niedoba 2+2, Karel 3+0
2. lajna: Vrátný 6+1, Rymel 2+0, Grendysa 3+3
3. lajna: Altman 1+0, Mostýn 4+1, Dobeš 0+1