Pepino podleho Mladé Boleslavi po prodloužení

sobota 19.2.2005 | ČFbU |

Pepino začalo utkání v Mladé Boleslavi ve velkém stylu a ve 14. minutě vedlo 3-0. Jenže zajíci se počítají až po honu. Ztrátu koncentrace hostí potrestali v závěru úvodní části Volf a Fojta.

Pepino začalo utkání v Mladé Boleslavi ve velkém stylu a ve 14. minutě vedlo 3-0. Jenže zajíci se počítají až po honu. Ztrátu koncentrace hostí potrestali v závěru úvodní části Volf a Fojta. Ve druhé části vyrovnal Novotný, skóre se pak ještě jednou přelilo na obě strany, aby pak v úvodu třetí části zvyšoval ostravský Foldyna na 6-4 pro hosty. Pepino pak vedlo ještě 7-5 pět minut před koncem, ale ani to na vítězství nestačilo. Novotný rychle snížil a kapitán Jirounek v předposlední minutě vyrovnal. V prodloužení chtěla vyhrát obě družstva, ale šťastnější byli nakonec domácí, když se v poslední minutě prodloužení prosadil Volf a svou třetí brankou rozhodl o vítězství Mladé Boleslavi. Za hosty si připsal hattrick Skalík a byl to už jeho druhý v dresu Pepina.

FBK Sokol Mladá Boleslav - FBC Pepino Ostrava 8 : 7 v prodloužení (2 : 3)(2 : 2)(3 : 2) - (1 : 0)
Branky:
19, 50 a 65.Volf, 20 a 30.Fojta, 26 a 55.Novotný, 59.Jirounek - 1.Kozel, 6, 30 a 55.Skalík, 14.Lébl, 33.Daniš K, 44.Foldyna