Snad to urveme, věří Kašovský

neděle 2.3.2014 | VG |

Jedna výhra dělí juniory FBC ČPP Software Ostrava od postupu do semifinále G2 ligy. V úvodních dvou zápasech čtvrtfinálové série totiž porazili Vítkovice 7:1 a 3:2.

"Budeme do nich bušit a snad to urveme," věří Dan Kašovský, který si ve víkěndových zápasech připsal tři kanadské body za gól a dvě asistence.
    Dane, čím jste Vítkovice přehráli v prvním zápase?
Oni se sice snažili bránit, ale nám tam spadlo skoro všechno.
    Proto jste se po první třetině, kterou jste vyhráli 5:1, už tolik nehnali do útoku?
To ne, pořád jsme chtěli dávat góly, ale Vítkovice zlepšily obranu.
    A to se přeneslo i do druhého zápasu, který jste vyhráli těsně?
Vítkovice hrály to stejné, akorát zlepšily blokování střel. Jejich hráči jich zblokovali více než polovinu. proto jsme nemohli dát gól.
    Co nakonec rozhodlo?
Ty dva rychlé góly na začátku třetí třetiny. To nám hodně pomohlo. Dostali jsme se do klidu, předtím jsme celý zápas byli takoví neslaní, nemastní.