Vrlíková: Naše hra neměla měřítko extraligy

pátek 15.9.2017 | VG |

Ani hattrick Markéty Vrlíkové nepřinesl družstvu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava tři body. V prvním kole extraligy FBC doma porazilo Panthers Praha 6:5 až v prodloužení.

Markéto, o výhru jste musely bojovat až do prodloužení. Zaskočily vás soupeřky něčím ?
Soupeřkám vydrželo aktivní tempo hry po celý zápas, ale to nebylo rozhodující. Hlavní problém byl, že naše hra neměla měřítko extraligového zápasu.

Trenér byl po zápase hodně naštvaný. Dal vám to v kabině najevo ?
Trenér je velmi impulzivní, a proto se přestávky neobešly bez zvýšeného hlasu. Všechny jsme však věděly, že vzhledem k předvedenému výkonu k tomu měl pádný důvod.

Proberete si to střetnutí i samy mezi sebou ?
Samozřejmě že probereme. Bez toho bychom se nemohly posouvat dále a příště se nevyvarovaly podobných chyb.

Vám se povedl hattrick. Na rozjezd sezony solidní, což? Tušila jste střeleckou formu, nebo byly góly o štěstí ?
Jsem ráda, že se mi zápas povedl. Ale velké díky patří mým spoluhráčkám, protože do prázdné branky se to už pak dává samo.

Co je třeba zlepšit, aby to příště bylo za tři body a trenér byl spokojený ?
Celý tým cítil, že náš výkon nebyl ideální. Musíme se z toho poučit a do nedělního zápasu s Jičínem nastoupit s čistou hlavou a ukázat, co v nás opravdu je.