Výjezd juniorů na Bohemians a do Ústí

středa 21.9.2016 | JH |

Junioři A se vydali získat první ligové body na horkou půdu Děkanky a ústecké Slunety.

Děkanka

V sobotu 17. 9. 2016 večer ve SH Děkanka se naši hráči utkali v soutěži G2 liga juniorů, kde nastoupili proti Bohemians Praha. Chyběli nám hráči Michal Sládek a Šimon Kuczera, kteří odehráli zápas za muže. Nastoupili jsme do utkání s patnácti hráči a brankářem z dorostu. Úvod utkání jsme nezvládli a již v první minutě jsme inkasovali. Podařilo se nám brzy vyrovnat, ale krátce na to byl za hrubost vyloučen na pět minut náš hráč. V oslabení jsme obdrželi tři góly. Druhá třetina utkání byla vyrovnaná, oba týmy vstřelily po jednom gólu. Ve třetí třetině jsme byli lepším týmem a snížili jsme na rozdíl jednoho gólu. Na konci utkání, po naší chybné rozehrávce, soupeř rozhodl utkání šestým gólem. Utkání jsme prohráli 6:4. Závěrem komentář našeho trenéra: „Zápas rozhodla první třetina a nesmyslné vyloučení.“

Sluneta

V neděli 18. 9. 2016 v poledne v hale Sportcentrum Sluneta jsme se utkali proti domácím hráčům z Ústí nad Labem. Přijeli za námi hráči Michal Sládek a Šimon Kuczera, ale chyběli Matyáš Šindler a Radim Heiser. Do utkání jsme vstoupili výborně, hráli aktivně a dali první gól. Domácí tým z ojedinělé akce vyrovnal a při naší přesilové hře dokonce vstřelil v oslabení vedoucí gól, čímž se obraz hry změnil. Domácí mužstvo bylo aktivnější a důraznější při osobních soubojích. Druhá třetina vyzněla nerozhodně 1:1. Po bouřce v kabině a přesunech hráčů do dvou lajn, se nám na začátku třetí třetiny podařilo vyrovnat.  Najednou jsme to byli my, kdo udává tempo hry. Jenže, naše individuální chyby a góly soupeře nás ničí. Dokázali jsme ještě zdramatizovat konec utkání, vstřelili gól, vzali si timeout a hráli v šesti. Obrovská chyba při rozehrávce, gól do prázdné branky a k tomu ještě vyloučení za zlomenou hůl. Je po zápase, prohráli jsme 7:4. Komentář trenéra: „Těžko můžeme pomýšlet na úspěch, když si dáme de facto čtyři góly sami“.

Přejme si, ať naši junioři kvalitně potrénují a připraví se na další zápasy tak, aby mohli co nejčastěji zvedat vítězně ruce nad hlavou.

Přijďte je povzbudit na nejbližší domácí utkání v sobotu 1. 10. v 14:00 hod. na ČPP aréně proti Itelligence Bulldogs Brno a v neděli 2. 10. v 13:00 hod. hrajeme proti Black Angels z Prahy.