Druhý čtvrtfinálový boj se nesl opět v duchu Vítkovic, které vyhrály 11:1.

Vítkovice
11:1(3:0, 4:0, 4:1)
Vítkovice: Kubíčková – Šponiarová, Šupáková, Šrotová, Halfarová, Hašová, Ferenčíková, Klapitová, Mandátová, Pastušková, Sládečková, Enenkelová, Léblová, Kociánová, Ratajová, Vobořilová, Paloncyová, Laitinen, Hložanková
Ostrava: Holubová (22. Šulejová) – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Vicianová, Bořucká, Sielecká, Škopková, Voláková, Režnarová, Vinkerová, Káčová, Kalnayová, Nguyenová, Stankušová, Sczurová, Némethová
Branky a nahrávky: 2. Ferenčíková (Ratajová), 6. Enenkelová, 20. Laitinen (Šupáková), 22. Šupáková (Ferenčíková), 22. Ferenčíková, 37. Ferenčíková (Ratajová), 40. Ferenčíková (Ratajová), 45. Ratajová, 45. Šponiarová (Pastušková), 46. Ratajová (Ferenčíková), 60. Sládečková (Ratajová) – 42. Szczurová (Kiecková). Rozhodčí: Zdeněk Cholek, Jana Matulíková. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Diváci: 81. Střely na branku: 36:7.

Ve druhém čtvrtfinálovém utkání padlo o několik branek více, než tomu bylo včera. Vítkovice vstřelily svou první branku již v druhé minutě, kdy se prosadila Denisa Ferenčíková. O pár minut později ji doplnila kličkou Veronika Enenkelová a rázem do bylo o dvě branky. Diváci si však na další gólové oslavy museli počkat až do poslední minuty první třetiny, kdy čtrnáct vteřin před sirénou úřadovala Finka Mirva Laitinen. Po první periodě tak bylo skóre příznivější pro domácí tým.

Hráčky rytíře Vítka pokračovaly ve střílení gólů i během druhé třetiny. V prvních dvou minutách se na listinu střelkyň zapsala Ivana Šupáková společně se spoluhráčkou Denisou Ferenčíkovou. Tato florbalistka přidala šestou i sedmou branku svého týmu, čímž uzavřela gólový účet za druhou část hry.

Třetích dvacet minut rozehrály lépe hráčky Bonusie. Za ty se prosadila Veronika Szczurová po přesném pasu od Kieckové. Vítkovice se však nenechaly rozhodit a do konce utkání vstřelily ještě další čtyři branky. Dva zásahy si připsala Denisa Ratajová a po jednom gólu Slovenka Michaela Šponiarová s Hanou Sládečkovou. Po tomto víkendu tak vedou Vítkovice nad Ostravou v poměru 2:0.