Bonusia Vítkovice nepřekvapila a v sérii prohrává 0:3

Ženy prohrály i třetí zápas čtvrtfinálové série a prohrávají tak 0:3.

1:7(1:1, 0:5, 0:1)
Vítkovice
Ostrava: Šulejová – Kahánková, Kiecková, Šuranyiová, Matějová, Vicianová, Bořucká, Sielecká, Škopková, Voláková, Režnarová, Vinklerová, Káčová, Kalnayová, Nguyenová, Stankušová, Szczurová, Némethová
Vítkovice: Kubíčková – Šponiarová, Šupáková, Šrotová, Halfarová, Hašová, Ferenčíková, Klapitová, Mandátová, Pastušková, Sládečková, Enenkelová, Léblová, Kociánová, Ratajová, Vobořilová, Paloncyová, Laitinen, Hložanková
Branky a nahrávky: 10. Káčová (Režnarová) – 20. Laitinen (Šponiarová), 21. Sládečková (Klapitová), 24. Laitinen, 27. Enenkelová (Šupáková), 28. Šrotová (Kociánová), 39. Sládečková (Vobořilová), 51. Sládečková. Rozhodčí: Ondřej Kyjovský, Jakub Veselý. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 5:23.

Třetí čtvrtfinálový zápas byl na programu v sobotu odpoledne, kdy se žhavila palubovka v ČPP Aréně. Domácí florbalistky dokázaly jít jako první do vedení, když v desáté minutě prostřelila se štěstím Kubíčkovou Veronika Káčová. Do konce první dvacetiminutovky se Vítkovice blýskly jednou brankou, což znamenalo vyrovnání, jelikož v poslední minutě mířila přesně Finka Mirva Laitinen.

Druhá perioda však byla zcela o něčem jiném. Vítkovice pěti brankami zcela otočily vývoj skóre na svou stranu. Nejdříve se po dvaceti vteřinách prosadila Hana Sládečková, kterou o necelé čtyři minuty později doplnila autorka první vítkovické branky - Mirva Laitinen. Dva slepenější góly přišly na řadu ve 27. a 28. minutě, kdy tyto radosti dělilo od sebe pouze 33 vteřin. Do střeleckých statistik se zapsala Veronika Enenkelová společně s Lucií Šrotovou.

Do konce druhé dvacetiminutovky přidaly hráčky rytíře Vítka ještě jeden zásah, kdy se podruhé v klání prosadila Hana Sládečková. Stejná hráčka byla i u sedmé branky svého týmu, čímž zkompletovala hattrick a deset minut před koncem základní hrací doby uzavřela listinu střelkyň.