Tři body pro ženy za Bohemians

neděle 1.10.2017 | VG

Úspěšně zvládly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava reprízu minulého čtvrtfinále extraligy, když v 5. kole zvítězily na hřišti FbŠ Bohemians 10:7.

5.kolo, 1.10.2017, 15:00
Bohemians
7:10(2:1, 0:3, 5:6)
Bohemians: Kreisingerová (46.Omelková) – Nová, Šindelářová, Císařová, Loudová, Hnátová – Pechánková, Reischlová, Kadidlová – Slavíková, Poláková, Višvaderová – Radová, Neubergerová, Zlámalová – Jarešová, Semeráková, Heráková – Bočanová.
FBC Ostrava: Lišková – Kotzurová, Vavrečková, Rybičková, Jurečková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Káčová, Režnarová – Kapcová, K. Hudáková, P. Hudáková
Branky a nahrávky: 10.Bočanová (Poláková), 19.Poláková (Slavíková), 44.Reischlová (Nová), 51.Loudová (Slavíková), 54.Kadidlová (Bočanová), 57.Reischlová (Slavíková), 59.Poláková (Bočanová) - 11.Kotzurová, 25.Rybičková (Grossová), 36.Škopková (Vrlíková), 36.Rybičková (Pastušková), 45.Káčová (Kapcová), 46.Káčová (Pastušková), 46.P.Hudáková (K.Hudáková), 49.Kajfoszová, 51.K.Hudáková (Pastušková), 54.Kapcová (Káčová). Rozhodčí: Pěnička, Šafář. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 57.