Bojovníkům došly proti Chodovu síly

sobota 21.1.2017 | VG

Parádně rozehraný zápas měli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava proti Chodovu. V 17. kole Tipsport Superligy vedli nad favorizovaným celkem 5:1 a 6:2, nakonec však prohráli 7:10.

17.kolo, 21.1.2017, 17:00
7:10(0:1, 5:0, 2:9)
Chodov
FBC Ostrava: Klobučník (Laja) – Kuczera, Jiří Šebesta, Klečka, Zbořil – Chvastek, Heczko, Malajka – Trulík, Hromádka, Klimscha – Šimíček, Sládek, Kezua – Martiniak, Übelauer.
Chodov: Mück (34. Barák) – Pražan, Běloch, Procházka, Jirásek, Sýkora, Kotlas – Maxa, Kašovský, Fiala – Vávra, Vávra, Pražák – Vošta, Dóža, Strachota.
Branky a nahrávky: 23.Trulík (Šimíček), 29.Übelauer (Trulík), 30.Klimscha (Trulík), 32.Klimscha (Malajka), 34.Šimíček (Übelauer), 43.Malajka (Kuczera), 58,Trulík - 12.Pražan (Dóža), 41.Pražan (Pražák), 43.Kotlas (Procházka), 43.Vávra (Dóža), 44.Dóža (Pražan), 48.Vávra (Dóža), 50.Vávra (Dóža), 51.Vávra (Dóža), 60.Strachota, 60.Pražák (Vávra). Rozhodčí: Sýkora, Tkáč. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 100.