Bonusia převálcovala před svátky Liberec

pondělí 21.12.2015 | MIchal Chadim

Šest zápasů musely ženy Ostravy čekat na vítězství, než se dočkaly. Nepříznivou sérii prolomili až v rámci 13. kola Extraligy žen 2015/2016.

13.kolo, 20.12.2015, 14:30
7:0(2:0, 1:0, 4:0)
Liberec
Ostrava: Holubová (Košťálová) – Kahánková, Vinklerová, Wolfová, Podroužková, Šuranyiová, Šablaturová, Voláková, Viciánová, Paloncyová, Škopková, Káčová, Režnarová, Kapcová, Kajfoszová, Stankušová, Pišteková
Liberec: Štěpánová – Dostalíková, Gruntová, Bartošová, Leierová, Hanušová,Tomanová, Pillerová, Veidlová, Loudová, Gadziňská,Kabeláková, Mlejnková, Shamanina
branky: 2. Nela Kapcová, 3. Veronika Káčová, 27. Markéta Režnarová, 43. Nela Kapcová, 55. Eva Pišteková, 57. Markéta Režnarová, 60. Radana Kahánková; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tereza Holubová 10 - Marcela Štěpánová 12; po třetinách: 2:0, 1:0, 4:0;