Pozornost musíme udržet celých šedesát minut hry.

Bohemians
FBC Ostrava: Kahánková Radana, Vrlíková Markéta, Vavrečková Karin, Šrotová Lucie, Kopková Michaela,Kotzurová Denisa, Podroužková Martina, Šuranyiová Zuzana, Šablaturová Karolína, Škopková Nikol, Lichnová Barbora, Jurečková Eliška, Škopková Nela, Zuzaníková Alena, Káčová Veronika, Holubová Tereza, Kapcová Nela, Tomšová Veronika, Kajfoszová Pavla, Pastušková Andrea
Bohemians: Kreisingerová Daniela, Hyršlová Iveta, Preisslerová Eva, Nguyenová Hai Ly, Slavíková Monika, Poláková Hana, Zittová Veronika, Patakyová Tímea, Omelková Jitka, Chvátalová Tereza, Nová Eliška, Havlíková Nela, Kašparová Adéla, Rybičková Veronika, Bočanová Adéla
5. Veronika Káčová, 23. Veronika Káčová, 43. Nela Kapcová, 53. Nikol Škopková, 58. Nela Škopková - 19. Iveta Hyršlová, 19. Tereza Chvátalová, 33. Hana Poláková, 35. Iveta Hyršlová, 55. Veronika Zittová, 55. Monika Slavíková

Vyrovnané utkání, kdy chvilku nepozornosti oba týmy hned trestaly.  Bohemians stačily k vítězství tři "bloky". V prvním bloku hráčky Bohemky odpověděly na vedoucí branku FBC Ostrava a hned po 32 sekundách šly do vedení. Druhý blok přišel necelých deset minut po našem vyrovnání na 2:2, kdy hráčky Bohemky během necelých dvou minut odskočily o dvě branky. V třetí třetině naše hráčky dokázaly opět vyrovnat a radost z vyrovnání jsme si užívali necelé dvě minuty, přesně 1:37. Třetí blok, který trval čtrnáct sekund a Bohemka opět vede o dvě branky. Při hře v šesti pouze snižujeme na konečných 5:6.

Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka: Dvě třetiny jsme byli horším týmem a to nás dnes asi zaslouženě stálo bodový zisk. Po stažení na dvě lajny jsme dokázali ve třetí třetině vyrovnat, ale dva hodně zbytečně góly nás zase vrátlily do hodně komplikované situace. Holky si musí uvědomit, že zápas má 60 minut a že pak výsledky nemůžeme honit ve třetích třetinách. Gratulace Bohemce.

Komentář trenéra hostů Pavla Krbce: Hodně upracované vítězství. Naši první třetinu poznamenala cesta autobusem a dlouhá kolona, jelikož jsme se nemohli dostat do tempa. Od druhé třetiny jsme hráli celkem slušně, ale naše proměňovaní šancí je tragické a je na čem pracovat. Děkuji soupeři a divákům.