Čtvrtfinálový debakl

úterý 22.11.2016 | VG

Družstvu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava čtvrtfinále Poháru České pojišťovny nevyšlo ani trochu. V domácím prostředí ostravské florbalistky podlehly pražkému Chodovu 3:11.

ČF, 22.11.2016, 19:45
3:11(1:2,0:3,2:6)
Chodov
FBC Ostrava: Tomšová - Vrlíková, Kotzurová, Podroužková, Šuranyiová, Šablaturová, Šrotová, Skácelová, Ni.Škopková, Pastušková, Lichnová, Jurečková, Ne.Škopková, Zuzaníková, Kapcová, Kajfoszová
Chodov: Ranochová - Suchá, Jiráková, Klímová, Pitterlingová, Urbánková, Tožičková, Plášková, Řepková, Vávrová, Žižková, Jůzová, Vrbová, Beránková, Syslová, Tůmová, Peštová
Branky a nahrávky: 6.Kapcová, 52.Pastušková (Skácelová), 58.Vrlíková (Šablaturová) - 13.Klímová (Urbánková), 16.Vávrová (Řepková), 22.Peštová (Beránková), 23.Plášková (Klímová), 28.Žižková, 46.Beránková (Tožičková), 46.Suchá (Plášková), 47.Jůzová (Jiráková), 50.Vávrová (Řepková), 58.Vávrová (Urbánková), 59.Jiráková (Pitterlingová). Rozhodčí: Konečná, Wienerová. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 62.