Druhou výhru si ženy připsaly proti Rožnovu

neděle 14.9.2014 | Petr Blakala

O S T R A V A - V dopoledním utkání dopadlo pro ženský A-tým velmi dobře, když nastřílely šest branek Rožnovu. Poslední utkání odehrají v 15:00 proti Orlicku-Třebovsku.

3.kolo, 14.9.2014, 10:30
6:0(1:0, 5:0, 0:0)
Rožnov p/R
Ostrava: Holubová (Rousová, Šulejová) - Kahánková, Šuranyiová, Ursiniová, Matějová, Vicianová, Bořucká, Sielecká, Škopková, Režnarová, Vinklerová, Stankušová, Voláková, Kalnayová, Nguyenová, Szczurová, Némethová
Rožnov p/R: Žočková - Horáková, Orságová, Tvrdoňová, Majerčíková, Martinková, Šnajdarová, Tomášková, Blažková, Vojkůvková, Konrádová
Branky a nahrávky: 15. Šuranyiová (Sielecká), 21. Kahánková (Némethová), 23. Kalnayová (Voláková), 29. Šuranyiová (Némethová), 30. Kalnayová, 30. Škopková. Rozhodčí: Veselý, Onderka. Vyloučení: 1:1. Střely na branku: 36:9. Průběh utkání: 6:0.

V nedělním dopoledním zápase mezi Ostravou a Rožnovem bylo k vidění celkem šest branek. O všechny se postaral právě domácí tým, který si připsal na své konto již druhou pohárovou výhru. Jako první se prosadila na konci první části Zuzana Šuranyiová. Ve 23. minutě rozvlnila síťku za zády brankářky Rožnova Radana Kahánková, která se prosadila v početní výhodě. O půl minuty na to přidala třetí zásah Ostravy Tereza Kalnayová.

Druhý kanadský bod zaznamenala ke konci druhé části Zuzana Šuranyiová. Tato branka Ostravu zřejmě velmi povzbudila, jelikož za necelou minutu nastřílely holky celkem tři branky. Na začátku 30. minuty se trefila znovu Tereza Kalnayová a tečku za tímto utkáním udělala 25 vteřin před koncem druhé třetiny Nikol Škopková.

V posledním nedělním utkání se střetnou ženy ostravského týmu proti Orlicku-Třebovsku.