Herbadent byl nad sílu žen

pátek 12.2.2016 | Michal Chadim

V rámci devatenáctého kola Extraligy žen přivítal na palubovce ČPP Arény ženský tým florbalistky Herbadentu Praha. BONUSIA tentokráte nedokázala se zkušenějším týmem z Prahy držet krok a favoritovi tohoto utkání podlehla vysoko 4:17.

19.kolo, 12.2.2016, 18:00
4:17(2:5, 0:3, 2:9)
Jižní město
Ostrava: Holubová – Kahánková, Vinklerová, Wolfová, Podroužková, Šuranyiová, Šablaturová, Voláková, Škopková, Lichnová, Káčová, Režnarová, Kajfoszová, Kotzurová, Pištěková
Jižní město: Christianová – Pilíková, Sádková, Procházková, Steinbachová, Billá, Hubáčková, Kubišová, Košturiaková, Čapková, Šteglová, Kleinová, Polívková
branky: 3. Veronika Káčová, 8. Veronika Káčová, 50. Veronika Káčová, 52. Martina Podroužková - 1. Martina Kleinová, 5. Lucia Košturiaková, 13. Martina Čapková, 13. Martina Čapková, 19. Dominika Kubišová, 24. Martina Čapková, 33. Jitka Procházková, 38. Dominika Kubišová, 42. Lucia Košturiaková, 49. Martina Čapková, 54. Dominika Steinbachová, 55. Lucia Košturiaková, 55. Martina Podroužková, 57. Martina Čapková, 59. Dominika Šteglová, 60. Lucia Košturiaková, 60. Jitka Procházková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; diváků: 71; zásahy brankářů: Tereza Holubová 12 - Jana Christianová 12; po třetinách: 2:5, 0:3, 2:9;