MVIL zdolán, muže zítra čeká čtvrtfinále s SV Wiler-Ersigen U21

pátek 14.8.2015 | Michal Chadim

Muži zvládli úspěšně i osmifinálový zápas, ve kterém v městském derby porazili MVIL vysoko 7:2. Zítra je tak od 10:30 na Jižním Městě čeká reparát s SV Wiler-Ersigen U21. Oba týmy se potkaly už v základní skupině, kde FBC prohrálo 2:4.

5., 14.8.2015, 19:40
7:2(Tatran Střešovice)
MVIL Ostrava

Městské derby začali lépe florbalisté MVILu, kteří se dostali již ve třetí minutě do vedení. To bylo ale v zápase naposled. Poté už byli lepší hráči FBC, kteří ještě do konce prvního poločasu zápas otočili a postupně svůj náskok navyšovali. V zápase se střelecky dařilo Filipovi Hrabalovi, který v utkání zaznamenal dvě branky. Tu první vstřelil po kombinační akci, tu druhou po nařízeném trestném střílení, které proměnil. Ostrava tak zakončila den třemi vítězství. Pozitivním momentem druhého dne je fakt, že nastříleli svým soupeřů třiadvacet branek.

Program čtvrtfinále:
15.8.2015 10:30 Jižní město SV Wiler-Ersigen U21 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Oba týmy se na turnaji potkaly již v základní skupině. Z vítězství se radovali hráči Wiler-Ersigen U21 v poměru 4:2.