Muži dohráli, sezona jim skončila

neděle 19.3.2017 | VG

Ač dělali, co mohli, florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava čtvrtfinálovou sérii s Mladou Boleslaví nezvládli. Po sobotním heroickém výkonu, kdy favorizovanému soupeři podlehli těsně 4:5 po brance, která padla 13 vteřin před koncem třetí třetiny, nedělní čtvrtý duel už byl jednoznačný. Vítěz základní části v něm vyhrál 14:2 a celou sérii ovládl 4:0 na zápasy.

CF4, 19.3.2017, 17:00
2:14(1:5, 0:4, 1:5)
Ml. Boleslav
FBC Ostrava: Klobučník (14.Laja) – Kuczera, Lipový, Jiří Šebesta, Eichner, Klečka, Zbořil – Kubíček, Chvastek, Malajka – Trulík, Hromádka, Klimscha – Hrabal, Šimíček, Sládek – Macháček, Kezua, Smeták.
Ml. Boleslav: Rytych – Novák, Kološ, Gwuźdź, Křenek, Jelínek, Krzyžanek – Bouška, Novotný, Ta. Chroust – To. Chroust, Bína, Bouška – Pluhař, Gruber, Curney – Krajcigr, Natov, Fojta.
Branky a nahrávky: 5.Eichner, 41.Hrabal (Šebesta) - 2.T.Chroust (Novotný), 8.Curney (Natov), 14.Gruber (Fojta), 14.Ta.Chroust (Bína), 18.Ta.Chroust (Novotný), 24.Novák (Novotný), 32.Ta.Chroust (Gruber), 33.Novotný, 40.To.Chroust (Novotný), 41.Ta.Chroust (Bouška), 43.Curney (Natov), 45.Pluhař (Novák), 53.Curney (Natov), 54.Pluhař (Gwuźdź). Rozhodčí: Galvas, Mikula. Vyloučení: 2:3. navíc ČK: Trulík (OST) + 5.min. Využití: 2:3. Oslabení: 0:1. Diváci: 185. Konečný stav série:: 0:4.