Muži dovezli tři body od Klokanů

čtvrtek 17.11.2016 | VG

Veledůležitý pozitivní výsledek se podařilo uhrát hráčům FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 11. kole Tipsport Superligy. V Praze zdolali FBŠ Bohemians 12:9.

11.kolo, 17.11.2016, 18:00
Bohemians
9:12(3:5,6:1,0:6)
Bohemians: Hejný (11.Hyršl) – Kisugite, Zezulka, Krebner, Kuncman, Rossi, Čihák, Cabejšek, Krbec – Šimek, Dobisík, Bagin – Šimek, Poláček, Kieler – Höffer, Kindl, Růžek – Šárka.
FBC Ostrava: Klobučník – Heczko, Kubíček, Kuczera, Lipový, Šimíček, Chlebda – Chvastek, Trulík, Malajka – Hromádka, Klimscha, Hrabal – Jiří Šebesta, Eichner, Sládek – Zbořil, Smeták.
Branky a nahrávky: 9.Šárka, 10.Dobisík (Čihák), 16.Höffer (Poláček), 21.Krebner (Poláček), 22.Kisugite (Kuncman), 22.Čihák (Kieler), 32.Poláček, 35.Kisugite (Kuncman), 38.Kisugite (Šárka) - 5.Šebesta (Hrabal), 8.Chvastek (Malajka), 12.Smeták (Heczko), 12.Trulík (Eichner), 16.Hrabal (Trulík), 40.Hrabal (Šebesta), 41.Kuczera (Sládek), 47.Smeták (Sládek), 51.Hrabal (Trulík), 53.Šimíček (Chlebda), 59.Hrabal (Trulík), 60.Sládek (Heczko). Rozhodčí: Drápal, Pospíšil. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 315.