Muži jsou v semifinále a mají jistou medaili!

sobota 15.8.2015 | Michal Chadim

Muži dokázali v nájezdové loterii a postoupit přes Wiler-Ersigen U21 do semifinále. Semifinále se uskuteční od 16:30 ve Vinohradech.

0.kolo, 15.8.2015, 10:30
Wiler-Ersigen U21
2:3sn(0:2, 2:0)

První poločas čtvrtfinálového zápasu mezi muži a Wiler-Ersigen U21 vyšel lépe nám. FBC bylo od prvních minut lepší, dokázalo si podržet míček a vytvořit si několik šancí, z kterých se jim podařilo udeřit. Ve třetí minutě se jako první dokázal prosadit Patrik Cirkl, kterému vyšla pohledná kombinační akce. Druhou branku přidal v přesilové hře Tomáš Vojtíšek. Ve druhém poločasu začali hráči Wiler-Ersigen více napadat a to začalo našim klukům dělat problémy. Soupeř se tak dostal do tempa, z kterého několikrát uzamkl naše hráče na obranné polovině a po rychlých akcích vyrovnal. V závěru zápasu měl už za vyrovnaného stavu dokonce výhodu přesilové hry, ale tu muži dokázali ubránit. Zápas nakonec musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých jsme měli více štěstí a postoupili tak do semifinále.