Muži nezvítězili ani v druhém utkání, podlehli Wiler-Ersigen U21

čtvrtek 13.8.2015 | Michal Chadim

Ani v druhém utkání se nepodařilo zvítězit mužům, když v dramatickém utkání podlehli dobře hrajícímu švýcarskému týmu Wiler-Ersigen U21 2:4.

2., 13.8.2015, 19:00
2:4(1:2,1:2)
Wiler-Ersigen U21

I ve druhém zápase mužů bylo ve hře k vidění plno nepřenosností, které zbytečně nabízely šance soupeři. Wiler se tím dostával do příležitostí, které dokázal v prvním poločase dvakrát využít. Minutu před koncem se podařilo Václavovi Komáčkovi napálit od půle míček, který přes několik hráčů zapadl až do brány soupeře.

Do druhé půle vstoupili muži hodně aktivně a začali více napadat, což dělalo soupeři ze začátku problémy.  Když už se dostali ke střele, tak nedokázali brankáře švýcarského týmu překonat. Naopak soupeři vyšel protiútok, ze kterého se dostal do dvoubrankového vedení. V závěru zápasu při power play šest na čtyři se klukům podařilo snížit opět na jednobrankový rozdíl. Poté však ostravští florbalisté inkasovali gól do prázdné, který definitivně rozhodl o tom, že, stejně jako ženy, zakončí první den bez vítězství.