Otrokovice
3:8(0:2, 1:4, 2:2)
Otrokovice: Michajlovič – Nagy Michal, Kováč, Zach, Kořený, Číž – Kostka, Petřík, Nagy Martin, Sovják, Spáčil, Večeřa, Hrdina, Graclík, Blizňák, Němeček
FBC Ostrava: Laja – Komačka, Svačinka – Kašovský, Švajný, Šimík – Lipový, Eichner – Trulík, Šimíček, Vítovec – Krzyžanek, Ivan – Hrabal, Kolajta, Kováč – Skácel
Branky a nahrávky: 35. Nagy Martin, 47. Nagy Martin (Číž), 56. Nagy Martin (Nagy Michal) – 9. Krzyžanek (Komačka), 18. Šimíček (Vítovec), 25. Skácel (Komačka), 25. Šimíček, 38. Komačka (Krzyžanek), 40. Trulík (Šimíček), 41. Lipový (Šimíček), 48. Komačka (Krzyžanek). Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:4. Diváci: 292. Střely na branku: 23:24.

Skóre v tomto utkání, kdy ani jeden z týmů neměl na svém kontě ani bod, se otevíralo v polovině deváté minuty, kdy zamířil do pravého rohu branky Petr Krzyžanek, čímž zužitkoval přesilovou hru svého týmu. Šance střídala šanci, avšak dalších branek se diváci dočkali až z počátku osmnácté minuty. To se dostal k míčku po přesné přihrávce Vítovce Patrik Šimíček, a tak Ostravané vedli po úvodních dvaceti minutách v Otrokovicích v poměru 2:0 a do šaten mohli odcházet o něco spokojenější.

Druhá perioda byla na brankové situace o mnoho bohatější. Nejdříve se prosadili hosté z Ostravy dvakrát ve 25. minutě, kdy nejdříve prostřelil Michajloviče Petr Skácel, z něhož si vzal příklad o padesát vteřin později Patrik Šimíček, jenž navyšoval už na 4:0. Domácí florbalisté se dokázali prosadit zásluhou Martina Nagyho na konci pětatřicáté minuty. Jenže Petr Trulík společně s Václavem Komačkou navýšili skóre na 6:1 ve prospěch ostravského FBC, což vypadalo hodně nadějně.

Třetí část hry byla vyrovnaná - po dvou brankách na obou stranách. V první minutě třetí dvacetiminutovky rozvlnil síť za otrokovickým brankářem Marek Lipový, na jehož branku dokázal odpovědět opět Martin Nagy. O minutu později si Ostrava vzala své vedení zpět, když využil přesilovou hru Václav Komačka. Kosmetickou úpravu skóre udělal v čase 55:46 otrokovický Martin Nagy. Ten tak obstaral všechny tři branky Otrokovic a zkompletoval hattrick.