Muži si poradili s Kladnem

neděle 30.10.2016 | VG

Na lichotivé páté místo superligové tabulky se vyhoupli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava po 9. kole, ve kterém zdolali Kanonýry z Kladna 12:5.

9.kolo, 30.10.2016, 18:00
12:5(4:1, 3:2, 5:2)
Kladno
FBC Ostrava: Laja – Kubíček, Heczko, Kuczera, Lipový, Šimíček, Chlebda – Chvastek, Malajka, Hromádka – Klimscha, Jiří Šebesta, Hrabal – Eichner, Sládek, Smeták – Trulík, Zbořil.
Kladno: Pech (50. Šárka) – Holčák, Richtr, Burian – Petrlík, Slivka, Mendler – Přívara, Klápa, Schuller – Štechmüller, Novák, Riebauer – Richtr, Lacko, Soukup – Nushart, Louvar.
Branky a nahrávky: 5.Kuczera (Klimscha), 11.Eichner (Hrabal), 16.Kuczera (Eichner), 20.Hrabal (Šebesta), 25.Šebesta (Hrabal), 37.Šebesta, 37.Malajka (Šimíček), 44.Eichner (Trulík), 50.Smeták (Klimscha), 50.Eichner (Trulík), 53.Hrabal (Eichner), 54.Hrabal (Kuczera) - 4.Nushart (Riebauer), 28.Nushart, 39.Nushart (Riebauer), 53.Louvar (Richtr), 59.Louvar (Richtr). Rozhodčí: K.Sojka, K.Sojka. Vyloučení: 0:3. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 102.