Muži slaví triumf v derby

sobota 19.11.2016 | VG

Do druhé poloviny základní části Tipsport Superligy vstoupili florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava parádně. Ve 12. kole soutěže porazili v městském derby Vítkovice 6:5.

12.kolo, 19.11.2016, 17:00
6:5(0:2,1:1,5:2)
Vítkovice
FBC Ostrava: Klobučník – Kubíček, Heczko, Kuczera, Lipový, Šimíček, Chlebda – Chvastek, Malajka, Trulík – Klimscha, Jiří Šebesta, Hrabal – Eichner, Graclík, Smeták – Zbořil.
Vítkovice: Souček – Jankulár, Mertha, Nehera, Jakubec, Švajný, Jastřembský, Ivan, Komačka – Firda, Jan Šebesta, Gál – Hájek, Pešat, Bräuer – Matejčík, Delong, Matúš.
Branky a nahrávky: 37.Eichner, 44.Smeták (Klimscha), 44.Eichner (Hrabal), 45.Malajka, 46.Malajka (Šebesta), 60.Hrabal (Malajka) - 12.Komačka (Hájek), 19.Bräuer (Ivan), 39.Komačka (Matúš), 53.Komačka, 58.Hájek (Delong). Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 385.